października 16, 2015

O MNIE

O MNIE


Witajcie!
Mam na imie Ela. Pomysł na tego bloga wykluwał się bardzo długo, jednak jak to zawsze bywa od pomysłu do realizacji upływa bardzo dużo czasu. Głównym powodem niezdecydowania było chyba to ,ze kompletnie nie wiedziałam jak mam się za to zabrać. Do dziś nie wiem wszystkiego, wiec mam nadzieje ,ze wybaczycie mi moje wpadki które zapewne nie raz popełnię- przecież jesteśmy tylko ludzmi i mamy prawo do pomyłek. Ale wierze tez, ze mi pomożecie i razem stworzymy fajne miejsce. Nie jestem zawodową kucharką i nigdy nią nie zostane. Mimo to od czasu do czasu lubie cos upichcić. Największą przyjemnośc sprawia mi jednak pieczenie ciast, niestety odbija się to na mojej figurze. Ale jakoś sobie z tym radze. Tak jak pisałam nie skończyłam szkoły gastronomicznej więc ciągle się uczę, mam nadzieję ze wiele naucze się także od Was. Dlatego proszę o komentarze, niekoniecznie przychylne. Bo i takie przyjmę z godnością! ;-)
Jestem również mamą 5 letniej córki i to ona zajmuje najwięcej mojej uwagi, ale lubimy od czasu do czasu cos razem ugotować albo wyjechać za miasto. Niekoniecznie na drugi koniec Polski, ale wystarczy czasami kilka kilometrów aby zobaczyć cos fajnego.
Na tym blogu głównie będę publikować moje przepisy, ale od czasu do czasu zabiorę Was ze sobą także w jakas mała wedrówke po Polsce. Bo przecież jest tyle ciekawych miejsc do zobaczenia. Nie oznancza to,ze swiat mnie nie interesuje- alez interesuje,ale mam nadzieje ,ze przyjdzie i czas na te wieksze podboje.

To chyba tyle o mnie na ten moment ;-)

Dziękuję Wam,ze jesteście i proszę o wsparcie i wyrozumiałośc, bo nikt nie jest idealny!

Dużó radości kipiącej uśmiechem Wam życzę!


Ps. nie jestem fotografem wiec moje zdjęcia może nie zachwycają ale ciągle się uczę.


Zapraszam do polubienia mojego fanpaga  Radość kipiąca uśmiechem.


A to ja ;-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 RADOŚĆ KIPIĄCA UŚMIECHEM , Blogger